Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
A co daliscie w tym zdaniu W internecie powinno sie..czy cos takiego. Ja dalam Ostroznosc ale to na stowe jest zle.
ja dalam przestroga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie te odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trudna ta matura była. a te pytanie o formy wypowiedzi subiektywnej i obiektywnej ?? co daliście? ja że obiektywne to fakty, a subiektywne to oceny i opinie autora
Ja też dałem że w obiektywnej to są stereotypy i przekonania, a w subiektywnej autor łamie stereotypy i przedstawia przykłady z rzeczywsitosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytań było 14...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde jak cos to bylo 14 pytan a nie 13,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie mi prosze pytania dziesiejszej matury to co zapamietaliscie bardzo prosze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBRAŁAM 2 TEMAT ,WIĘKSZOŚĆ Z MOJEJ SZKOŁY WYBRAŁA TEMAT 1. WIECIE MOŻE CZY DZIS BĘDĄ ODPOWIEDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałam krytycyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też napisałem selekcja. Przecież chodziło o oddzielenie tego co wartościowe od "chłamu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie matma to pikuś. w końcu klasa mat-geo ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to było odnośnie tego tekstu czy ogólnie języka polskiego. bo tam pisało, że jakie formy sugerują, że jest wypowiedź obiektywna i subiektywna.. a dotyczące tekstu to następne było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z perelka to jest chyba zle.. Mi sie wydaje ze zdanie przed perelka jest dobre, te o tym ze kultury moga siebie zareklamowac itp. Bo potem bylo napisane ze ten gosc interesuja sie kultura pop, wiec tak wywnioskowalam. Czy niektorzy tez tak napisali z was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odpowiedzi beda pewnie wieczorem i caly dzien bede sie zastanawiala czy dobrze zrobilam;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym pojedynczym wyrazie dałem rozsądność, nie jestem pewien czy to dobrze... śmietnik - > chłam sezam kultury -> treści wartościowe (czyli jak wiekszosc) A co lączy 5 i 6 akapit... dałem ciała, jakoś nie zgłębiłem się w treść to napisałem, że oby dwa akapity zaczynają się od słowa "Internet" Ciekawe również jak będzie z tą Amerykanizacją bo to było co wybrałem Zadanie z subiektywnymi / obiektywnymi formami było nieciekawe, subiektywne łatwo było wyłapać, ale nie bylem pewien co do obiektywnych :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a co bedzie na matmie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby matme z informatora dali bylo by cudnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą pewnie jak zwykle koło 14 na gazeta pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale to było odnośnie tego tekstu czy ogólnie języka polskiego. bo tam pisało, że jakie formy sugerują, że jest wypowiedź obiektywna i subiektywna.. a dotyczące tekstu to następne było
No właśnie... więc czekam na odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co daliscie w tym zdaniu W internecie powinno sie..czy cos takiego. Ja dalam Ostroznosc ale to na stowe jest zle.
Też dałem ostrożność, i może być to lub roztropność, ale to jest praktycznie to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli myślicie, ze selekcja będzie dobra?;d Bo wlasciwie tylko to mi przyszlo do glowy od razu i juz sie nie zastanawialam, bo to tylko 1 pkt;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...